Utorak, 6. kolovoza u Imotskom rezerviran je za nastup Marka Perkovića Thompsona, Mate Bulića i Dražena Zečića.
Nakon dvogodišnje stanke od javnog nastupa, Marko Perković Thompson popeo se na pozornicu na stadionu Gospin dolac u Imotskom i zapjevao pred dvadesetak tisuća okupljenih na koncertu “Imotski ne zaboravi”.
“Nekoliko mjeseci ga je sin nagovarao da se vrati nastupima. Thompson mu je obećao da će to i učinit. Stoga se na nagovor sina Ante Mihaela, Thompson odazvao da bude gost s par pjesama u Imotskom”, kazao je njegov menadžer ranije za medije.
Po svemu sudeći ovo će biti događaj desetljeća, pisala je prije početka koncerta Dalmacija Danas.
Pjeva se i Mišin hit.
Imotski je gorio…









