Bjelica nezadovoljan nakon golijade Dinama

Nogometaši Dinama na utakmici na Maksimiru slavili su protiv Intera 5:3. Trener Modrih Nenad Bjelica bio je ljut nakon utakmice jer je njegova momčad zakomplicirala dvoboj u drugom dijelu kada su gosti čak i preuzeli vodstvo.

Ne smije nam se to događati. Kao prvo, u prvom dijelu previše propuštenih šansi, nedostatak koncentracije pred golom. Onda, u nastavku, napravimo takve individualne greške koje se nama ne smiju događati. Primiti tri pogotka kod kuće, neovisno o kome se radi, je za moje poimanje nogometa previše. Doduše, bilo je i dosta nesreće, kao kod trećeg gola. Ali, svejedno, previše smo si zakomplicirali utakmicu, trebali smo to suvereno riješiti, prenosi riječi trenera službena stranica zagrebačkog prvoligaša.

Dobio je Bjelica pitanje o mogućim sankcijama.

Neće biti, greške su dio nogometa. Treba raditi na tome da se one ne ponavljaju, a momčad je pokazala veliki karakter i vratila se dva puta u utakmicu. Mogu biti zadovoljan s pobjedom, s osvojena tri boda i načinom kojim smo igrali. Osim tih deset minuta black-outa i tri individualne greške, praktički smo odigrali dobru utakmicu. U napadu je nedostajalo do drugog gola efikasnosti i realizacije, zaključio je.

VIDEO HNL: Hajdukova četiri gola u Puli, Dinamovih pet u drami na Maksimiru, Gorica najugodnije iznenađenje, Lokomotiva – druga na ljestvici