Igor Peternel oglasio se na fb-u nakon što je napustio izborni sabor DP-a:
“Ukrali su stranku!
Sretno im bilo i hvala im što su me spasili svoga društva!
P.S. Idemo dalje! Ne mogu oni toliko ukrasti, koliko mi možemo stvoriti”, piše Peternel.
Bartulica: Nisam više član Domovinskog pokreta. Odbacujem svako političko nasilje pa i ovo Penavino







