Stjepo Bartulica se oglasio na svom fb-u:
Od današnjeg dana više nisam član Domovinskog pokreta.
Odbacujem svako političko nasilje pa i ovo Penavino.
Ne dozvoliti tajno glasovanje odražava veliki strah i lošu namjeru!
Do kraja sam se nadao da stranka ovako nisko neće pasti.
Bio sam u krivu. #CroatiaFirst, napisao je Bartulica.







