VIDEO Kvalifikacije Euro 2020: Hrvatsko bombardiranje slovačkog gola – Vlašić, Perišiiiić, Petkooooviiić, Looooovren 4:0

Hrvatska nogometna reprezentacija ove jeseni ulazi u završnicu kvalifikacija za Euro 2020. godine. U sljedeća tri mjeseca na rasporedu je pet utakmica, od kojih bi svaka mogla biti odlučujuća. Prva u nizu bila je večeras od 20:45 u Slovačkoj, potom susret s Azerbajdžanom u Bakuu tri dana kasnije.

Hrvatska je dominirala u prvom poluvremenu, slovački gol je bombardiran, dvije grede i jedna stativa, 15 šuteva prema slovačkom golu. Domaći su prema Livakoviću uputili 4 šuta. Vlašić u posljednjoj minuti prvog poluvremena zabija reprezentativni prvijenac za 1:0.

U drugom poluvremenu apsolutna dominacija Vatrenih. Ukupno 31 šut na gol domaćina (Slovačka ukupno 11). Završilo je visokom pobjedom Vatrenih, 4:0.

SLOVAČKA – HRVATSKA 0:4 (0:1)

Kvalifikacije za EP 2020., Skupina E.

Stadion Antona Malatinskog, Trnava.

Sudac: F. Brych (Njemačka)

Strijelci: 0:1 – Vlašić (45′), 0:2 – Perišić (46′), 0:3 – Petković (72′), 0:4 – Lovren (89′)

Žuti kartoni: –

Slovačka: Dubravka, Hancko, Škriniar, Vavro, Valjent, Hamšik, Lobotka, Kucka (63′ Haraslin), Mak (79′ Duriš), Duda, Rusnak (46′ Boženik). Izbornik: P. Hapal.

Hrvatska: Livaković, Barišić, Vida, Lovren, Bartolec, Brozović, Modrić, Vlašić (81′ Badelj), Perišić, Rebić (70′ Brekalo), Petković (83′ Pašalić). Izbornik: Z. Dalić.

———————————————————————————————————————————————–

SLOVAČKA-HRVATSKA 0:4

————————————————————————————————————————————————
90+2′ Hrvatska je uvjerljivo pobijedila Slovačku u Trnavi

90′ Igra se dvije minute nadoknade

89′ Korner za Vatrene, Lovreeen 4:0

87′ Pašalić nogom sa četiri metra pokraj gola

86′ Brekalo opet pokraj gola

85′ Brekalo puca malo pored slovačkog gola

83′ Petković van, Pašalić ulazi

81′ Badelj ulazi, Vlašić izlazi

80′ Dva kornera Slovaka zaredom. Livaković boksa, prekršaj na hrvatskom golmanu

79′ Duriš ulazi, Mak izlazi

77′ Perišićeva bomba s dvadesetak metara, Dubravka brani

76′ Bartolec puca, Dubravka brani

75′ Prekršaj na Bartolcu, skraćeni korner. Modrić izvodi, odbija se, puca preko gola

72′ Petkooooviiiić 3:0

71′ Drugi korner za Slovake, očišćeno

70′ Rebić van, Brekalo ulazi

69′ Prvi korner za Slovačku, na kraju golaut

66′ Rebić puca, blok, korner. Šesti za Vatrene, Slovačka nije imala nijedan. Domaći su otklonili opasnost

65′ Rebić ubacuje s lijeve strane, Dubravka izbija do Petkovića koji puca u blok

64′ Mak u prodoru s lijeve strane, puca, Livaković brani

63′ Kučka izlazi, Haraslin ulazi

58′ Brozović puca preko gola

54′ Petković puca, Škriniar blokira, Dubravka jedva vadi loptu iz gola u korner

52′ Petković i Vlašić u akciji, Dubravka hvata loptu

51′ Livaković brani udarac iz daljine

48′ Livaković skida zicer Slovacima, Mak je pucao

46′ Perišiiiić 2:0

46′ Počelo je drugo poluvrijeme, Boženik umjesto Rusnaka kod Slovaka

……………………………………………………………………………………………………………………….
45′ Vlašiiiiić!!!!! 1:0, poluvrijeme

42′ Kučka preko gola Livakovića

38′ Petković iz kaznenog prostora puca u blok

37′ Korner za Modrića s lijeve strane, Slovaci izbijaju

36′ Perišić ulazi u kazneni prostor, pogađa stativu

35′ Perišić trese gredu

31′ Petković je promiješao obranu Slovaka, Dubravka brani udarac

29′ Treći korner za Hrvatsku, Modrić izvodi, Vida nogom s četiri metra puca preko gola

27′ Slovaci u napadu, Livaković hvata ubačaj s lijeve strane

22′ Prekršaj na Petkoviću, s desne strane šesnaesterca. Modrić izvodi, lopta dolazi do Perišića koji nabacuje s lijeva, Lovren puca glavom pokraj gola

19′ Puca Brozović, blok pa korner

17′ Prodor Bartolca preko desnog boka, Dubravka brani niski centaršut. Hrvatska ima 61 posto posjeda lopte

10′ Mak puca žestoko s dvadesetak metara, Livaković brani

8′ Modrićeva bomba s vrha šesnaesterca ide preko gola, Brozović gađa gredu, Modrić ponovo puca preko gola

4′ Brozović puca preko gola

3′ Petković je u slovačkom šesnaestercu pokušao nabaciti

1′ Počela je utakmica, Vlašić puca po golu, Dubravka brani