Hrvatski nogometni kup: Dinamo posljednji polufinalist

Nogometaši Dinama kao posljednji su se plasirali u polufinale Hrvatskog nogometnog kupa. Na maksimirskom stadionu Dinamo je s 1:0 bio bolji od Slaven Belupa.

Gol odluke postigao je Mislav Oršić u 23. minuti kada se lopta na kraju prilično sretno zakoprcala u gostujuću mrežu.

Dinamo je angažirano odigrao prvo poluvrijeme, napadao je i stvarao prilike, no na kraju je inicijativa bila izražena tek jednim pogotkom. U nastavku je domaćin prepustio kontrolu igre gostima iz Koprivnice, no unatoč tome Slaven Belupo nije došao u nijednu ozbiljniju priliku za izjednačenje.

Dinamo je tako rutinski održao jedan gol prednosti i zasluženo se plasirao u polufinale Kupa gdje brani prošlosezonski naslov, piše HNTV.

Hrvatski nogometni kup, četvrtfinale: Dinamo – Slaven Belupo 1:0 (Oršić 23.)