Zdravko Mamić opustio se na sinovoj svadbi. Ponijele su ga emocije.
Zdravko Mamić opet je imao ”nastup” za pamćenje, samo se ovaj put radi o privatnim trenucima.
Kako Maminjo voli, uzeo je mikrofon i zapjevao na svadbi sina Marija gdje je zvijezda večeri bila pjevačica Rada Manojlović.
Rada je zapjevala ”Ne može nam nitko ništa”, što je ponijelo Zdravka koji je pjevajući mahao šakama, a u jednom je trenutku i pao na pod, no brzo se dignuo i nastavio sa zabavom.
Na internetu je više snimki, a na jednoj se i jasno čuje kako Mamić usred pjesme vikne ”J**em vam majku svima”, prenosi dnevnik.hr.
Naravno, Zdravko se, kako smo i navikli, zabavljao bez košulje.
Podsjetimo, Mario i Tia vjenčali su se prošle subote na 17. katu zagrebačkog hotela Westin.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=19&v=UEJh7dZbtCk










