Čelnik HSS-a Krešo Beljak referirao se na društvenoj mreži na iskaze HOS-ovaca o njegovom ratnom putu.
“Opet šire laži o meni. Bez ikakve namjere da se pravdam ili nekome očitujem o svom ratnom putu i sudjelovanju u Domovinskom ratu, reći ću tek da sam ponosan što sam bio aktivni sudionik i tek mala karika u lancu onih koji su obranili Hrvatsku od velikosrpske agresije. Ponosan sam i na ove dvije povelje.
Nažalost, niti dan danas se nismo uspjeli obraniti od onih koji su došli poslije i pod krinkom lažnog domoljublja gotovo 30 godina čine Hrvatskoj daleko veću štetu nego što su je agresori napravili u ratu. Za sada nismo, ali obranit ćemo Hrvatsku od takvih već poslije izbora”, napisao je Beljak.








