VIDEO Više poginulih: Srušila se betonska nadstrešnica željezničkog kolodvora u Novom Sadu
Urušila se nadstrešnica Željezničke postaje u Novom Sadu, na terenu su ekipe Hitne pomoći i tri vatrogasna vozila, više je mrtvih i ozlijeđenih, doznaje N1 Srbija. Stigla su i dva bagera koji otkopavaju ruševine. Radi se o nadstrešnici koja se nalazi iznad ulaznih vrata u postaju. Do incidenta je došlo u 12.00 sati. Upravo se … Nastavi čitati VIDEO Više poginulih: Srušila se betonska nadstrešnica željezničkog kolodvora u Novom Sadu
Kopirajte i zalijepite ovaj URL u vašu WordPress web-stranicu kako biste ga ugradili.
Kopirajte i zalijepite ovaj kod u vašu web-stranicu kako biste ga ugradili.