Nogometaši Osijeka slavili su kod Gorice 3:0 u dvoboju 32. kola SuperSport HNL-a.
Apsolutna zvijezda dana bio je Argentinac Ramon Mierez koji je postigao svoj prvi hat-trick u dresu Osijeka.
Ove sezone postigao je 17 golova te je prvi strijelac lige.
Nakon utakmice za klupske stranice zahvalio se na podršci i čestitkama, i to na hrvatskom jeziku.
– Sretan sam zbog pobjede, zahvalio bih se svima, Bogu, ženi, suigračima, majci i ocu u Argentini, rekao je Mierez, prenosi HRT.
VIDEO Osijek odnio tri boda iz Velike Gorice: Mierez postigao tri gola










