Nakon četvrte sjednice Izvršnog odbora GNK Dinamo održane u srijedu 25. travnja, sportski direktor kluba g. Marko Marić održao je u četvrtak, na svoj 41. rođendan, novinsku konferenciju na stadionu Maksimir na kojoj je medijima pobliže objasnio sportsku politiku kluba prezentiranu na sjednici IO, javlja GNK Dinamo.
Press konferenciju možete vidjeti na priloženom videozapisu:









