Ivan Pernar bio je u Ambasadi DR Konga u Beogradu:
“Upravo sam bio u Ambasadi DR Konga u Beogradu i pitao kako je moguće da transrodne osobe iz Hrvatske posvajaju djecu iz Konga.
Na moje iznenađenje, njihov predstavnik mi je rekao da su u DR Kongu zabranjena sva posvajanja iz stranih zemalja neovisno o tome je li netko transrodna osoba ili ne i da ne zna što uopće odgovoriti na tvrdnje onih koji tvrde da su posvojili djecu iz Konga.
Tim odgovorom mi je cijela priča oko autentičnosti dokumenata o posvajanju postala još čudnija.
Naravno, uvijek postoji mogućnost da ti papiri nisu krivotvorina, međutim kako bi mogli imati valjane papire ako su posvajanja iz Konga zabranjena?!”, piše Pernar na fb-u.







