Ivan Pernar na fb-u se osvrnuo na slučaj iz Zambije i DR Konga:
“Reći ću vam iz prve ruke što se događa, DORH je nakon mojih kaznenih prijava protiv uhićenika u Zambiji pokrenuo istragu i predao aferu Kongo u ruke USKOK-a te se trenutno provjerava svaki dokument o posvajanju SVIH posvojitelja iz Konga.
Čim su istrage krenule, zastupnici MOŽEMO i njihovih satelita iz redova SDP-a su zatražili SMJENU glavne državne odvjetnice Zlate Hrvoj Šipek.
Molim vas sve koji želite podržati gđu Hrvoj Šipek od političkog linča Senfove ekipe da sutra u 12 (DORH Gajeva) dođete dati podršku glavnoj državnoj odvjetnici u poštenom i nepristranom radu.
Tada ću ujedno predati i niz kaznenih prijava vezanih uz ovu aferu o čemu sam detaljnije pisao u ranijoj objavi.
Vidimo se!”, napisao je Pernar.






