Mostov Nikola Grmoja oglasio se na fb-u:
“BOMBA VEĆA OD KOVAČEVIĆEVA SVJEDOČENJA, INA U PRIOPĆENJU PRIZNALA DA JE VLADA PODRŽALA GAŠENJE SISAČKE RAFINERIJE KAO SUVLASNIK
“Zbog teza koje se u javnosti provlače posljednjih dana, željeli bismo naglasiti da je zaustavljanje prerade u Sisku te prodaje nafte na tržištu isključivo poslovna odluka kompanije koju su podržala oba većinska vlasnika”.
6. 10. 2022. Iz priopćenje INA-e
Hoće li Plenković sutra demantirati i INA-u koja kaže da je odobrio i podržao kao suvlasnik gašenje sisačke rafinerije?”, piše Grmoja.
INA: Zatvaranje sisačke rafinerije isključivo je naša poslovna odluka








