-0.8 C
Naslovnica Sport Rijeka u drugom poluvremenu proigrala i prekinula crni niz

Rijeka u drugom poluvremenu proigrala i prekinula crni niz

Svakom po poluvrijeme, samo što su Riječani svoje puno bolje iskoristili. U dvoboju dva protivnika koji su u dosta lošoj formi, Rijeka je na kraju stigla do pobjede i u Koprivnici preokretom slavila 3:1.

Slaven Belupo je u početku bio koncentriraniji na obranu i odbijao je riječki pritisak te su gosti stigli samo do jedne kvalitetnije prilike i to u 17. minuti kada je Lončar pucao preko gola.

Domaćin je poveo u 23. minuti. Bosec je odlično ubacio s desne strane, Glavčić je pobjegao Čerinu i iz blizine zabio za vodstvo.

Veliku priliku domaćin je imao nakon pogreške Murića koji je krivim dodavanjem u napad izbacio Lulića, ali njegov pokušaj brani Nevistić. Nevistić je i ranije spašavao Rijeku nakon dobrog udarca glavom Knölla i zaslužan je što Slaven nije imao i višu prednost na odmoru.

U drugi dio krenulo se novom greškom Riječana i spašavanjem Nevistića i tek nakon toga gosti su polako počeli preuzimati situaciju u svoje ruke.

U 69. minuti Rijeka poravnava prvim golom Drmića u njenom dresu. Dobio je loptu na lijevoj strani, prevario Boseca, ušao u kazneni prostor i pogodio suprotni kut.

Pet minuta kasnije odlično odrađena tranzicija, Andrijašević je proigrao Menala koji dolazi pred vratara i zabija za 2:1.

Slaven Belupo je potpuno pao, u 80. minuti ubačaj Čerina iz kornera, a Galović sam s pet metara glavom zabija.

Riječani tako dolaze do tri vrlo važna boda, a Slaven Belupo je u sve većim problemima, piše RTL.