Daj, Slavene, malo ih poštedi: WBA utrpao tri gola Chelseaju u manje od pola sata utakmice

Chelsea je u trećem kolu Premiershipa došao u goste West Bromwich Albionu hrvatskog trenera Slavena Bilića, pišu 24sata.

Momčad sa Stamford Bridgea očekivano je kod Bilića i društva stigla kao izražen favorit, ali ta koncepcija nakon nekoliko je minuta – pala u vodu!

Već u četvrtoj minuti poveli su domaćini golom Robinsona. Pereira je pokupio loptu nakon očajnog dodavanja glavom Chelseajevog igrača i poslao je Robinsonu koji s 12-13 metara briljantno dolazi do prostora i ka golu šalje neobranjivu loptu.

U 25. minuti ponovno nevjerojatna greška Chelseajeve obrane! Robinson od braniča krade loptu, izlazi sam pred golmana i s lakoćom ga matira za 2-0!

U 27. minuti Bartley je nakon kornera nevjerojatno ostao sam i imao – više nego lak posao. Tako su Bilić i društvo do 3-0 došli u manje od pola sata, a taj rezultat su zadržali i na predahu!