Stier: Protiv ćirilice u Vukovaru načelno nemam baš ništa; Bilo bi jako dobro da potpredsjednik iz redova srpske manjine bude u Kninu

Nekoga od predstavnika svog koalicijskog partnera iz SDSS-a, volio bi u Kninu na proslavi “Oluje” vidjeti i HDZ-ov parlamentarac Davor Ivo Stier, a najviše jednog određenog, piše N1. “Bilo bi dobro da dođu, a posebno potpredsjednik Vlade. Predsjednik Vlade je to jasno rekao, rekao je to i ministar branitelja, a to isto mislim i ja, … Nastavi čitati Stier: Protiv ćirilice u Vukovaru načelno nemam baš ništa; Bilo bi jako dobro da potpredsjednik iz redova srpske manjine bude u Kninu