U veleposlanstvu u Zagrebu održana je proslava Dana neovisnosti.
Hvala svima koji su sudjelovali. Imali smo temu iz 1950-ih. Zabavno slavlje uz odličnu hranu, piće i glazbu. Sretan rođendan u Americi, napisao je američki veleposlanik Robert Kohorst.
SAD je ponosan što surađuje s Hrvatskom jer jačamo regionalnu i globalnu sigurnost, povećavamo gospodarsku suradnju i promičemo međusobne veze i zajedničke vrijednosti, rekao je prigodno Kohorst.
Lani je tema bila California Dreamin, pa je Predsjednica RH bila u tom stilu, no i večerašnji paše uz pjesmu.










