U Nemogućoj eMisiji koja je sinoć emitirana na Z1 Televiziji, između ostalih, uz voditeljicu Vesnu Kljajić, osvrt na najnovija aktualna dnevno-politička pitanja u Hrvatskoj, dali su novinar, politički komentator i analitičar Gordan Stojić i Astrolog te Crveni Mag Theo Ljubić.
Nakon što je voditeljica Vesna Kljajić predstavila dvoje gostiju te ekskluzivno izvjestila da će joj Ivan Pernar, koji je pobjegao iz Živog Zida, op.a., doći u emisiju jer će se kandidirati na izborima za Predsjednika Republike, te gostima postavila prvo pitanje – Kako komentirate ovo što se događa sa Živim zidom, jer do MOST-a još nimo stigli – riječ je dobio najprije Gordan Stojić.
“Evo ja…, za one koji to još ne znaju, Živom Zidu sam se približio prije nekih četiri i pol godine. Bilo je to vrijeme kada je trajala neviđena haranga na te ljude, dakle…, nisam imao nikakav razlog približiti se klincu koji mi može biti sin iz Karlovca, koji je nesvršeni student, ali sam čvrto vjerovao da su se pojavili klinci…, hrabri i odlučni…, išli su na deložacije, a i ja sam bio na nekima od tih. Dakle, napravili su nešto, drugo, te deložacije…, tko nije bio na njima … su strahovito potresna stvar. Dakle, one potroše ne samo one ljude koje se baca iz kuća, nego i nas koji smo bili tamo. No, međutim, nakon vrlo brzo vremena, shvatio sam da ta djeca lažu! Što god bi rekli, bilo je nevjerojatno, pa kad malo provjeriš onda shvatiš da su jednostavno lagali… mene starog, debelog, sjedokosog tatu su lagali. Tu su se nakupile svakojake stvari i kaznena djela nikad dokazana…, DORH uopće nije reagirao na kaznene prijave…, čuda su tu…, lažirani potpisi. skupštine, potrošnja neviđene količine novca…, to je narodni novac…, to je moj novac, to je Tvoj novac, to je njegov novac… i ja sam tada shvatio da su ta djeca kvarnija od njihovih roditelja.

Sad, zašto su roditelji kvarni, to nemam pojma te zašto su takvu djecu odgojili. Nakon nekog vremena shvatio sam da je poanta svega novac. Dakle mi i inače u politici u Hrvatskoj imamo samo kokošare koji u politiku ulaze zato da u vrlo kratkom vremenu zarade nevjerojatnu količinu para i to su htjeli i oni. Oni nisu HDZ i SDP pa da imaju mjesta u Nadzornim odborima, ovima, onima, …., da se uhljebe, dakle, on su se mogli uhljebiti jedino preko onog iz čega su uspjeli – saborskih mandata i para od izbora, a sve se potrošilo u onom trenutku kad se pojavio Mislav Kolakušić… koji je uzeo 2% Živom zidu, uzeo 2% MOST-u…, on je uspio na ovim izborima dobiti 8%, Živi zid,… ja sam prognozirao da će oni na parlamentarnim izborima pasti ispod izbornog praga – oni su sad na 5 i pol %, MOST je pao na 4 i pol % i tu je počelo klanje oko para.

Najpametnija među nima jest – činjenica – vrlo lukava Vladimira Palfi…, svaka čast…, čestitike, ona je shvatila… nakon 5 i pol % na izborima da će Kolakušić samo još rasti i uzeti im jedan do dva posto,… dakle nemaju apsolutno nikakvih šansi na parlamentarnim izborima… i onda je ona odlučila pokupit sve. svog dragog gurnut u Bruxelles, jer ona naređuje, a on sluša…, ona je na vrijeme shvatila da treba uzeti vrapca, a ne neke golubove ganjati na grani…, ona će vjerojatno ući u Sabor i “brati” godinu dana 15.000 kuna i otići u Bruxelles sa svojim mužem, a svi drugi će završiti na ulici, uključujući i Pernara koji je medicinski brat…, morat će se vratiti svojoj mami…, ne znam što bi inače radio…, u ambulantu…, profesor Bunjac u svoju školu. Ono što moram reći.., da ne bi bilo iluzije…, u četiri, četiri i pol godine koliko ih ja znam, …. svi su znali da se krčmi para…, svi su pišali u istu tikvu…, oni koji su ispali iz kombinacije prije i ovi sad” – kazao je, između ostalog Gordan Stojić.
Astrolog Theo – Crveni Mag je između ostalog u emisiji izjavio kako će buduća Stranka Ivana Pernara, za razliku od Stranke Milana Bandića 365, koja će opstati, a Pernarova će propasti, jer je Pernar sam sebe već torpedirao. “Vladimira Palfi, koja je rođena u Astrološkom znaku Škorpion je pokazala svoju lukavost i oslobodila se dva dežurna smetala, Branimira Bunjca rođenog u Astrološkom znaku Ribe i Ivana Pernara rođenog u Astrološkom znaku Vaga, a obojica imaju trenutačno katastrofalne planetarne tranzite u svom Natalnom horoskopu i sve ovo što se događa, nije sao stvar utjecaja planeta nego je također stvar njihovog egoizma i bahatosti. Živi zid i MOST – to sam već prognozirao na jednom portalu par dana prije ovih najnovijih događaja – nestaju na sljedećim parlamentarnim izborima”.

Za Zorana Milanovića je Crveni Mag izjavio da jedino što je ozbiljno za svog života radio jest to da je mjesec dana prodavao usisivače, dok je aktualnog čelnika SDP-a, Davora Bernardića nazvao, kako kaže, od milja – Bero Kupus. Za bivšeg SDP-ovog predsjednika i hrvatskog premijera Zorana Milanovića je rekao da ga hrvatska javnost percipira kao gubitnika, jer je pobjegao iz politike, te ako se nekim slučajem vrati, na izborima će proći gore nego Ivo Josipović, također odbjegli, pa nanovo vraćeni SDP-ovac te je naglasio kako ćemo 20. rujna iduće godine, nakon parlamenarnih izbora gledati HDZ na vlasti sa svojim satelitima.
Detaljno sve o gore navedenom, pogledajte na linku priložene emisije “Nemoguća eMisija”, koja je emitirana sinoć, u subotu 8. lipnja ove godine, od 23.30 sati na dalje.









