Drama u Beogradu: Duvnjak donio Kaubojima bod 12 sekundi prije kraja

Hrvatska je u dramatičnoj završnici remizirala sa Srbijom u Beogradu u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo 2020. godine.

Kauboje je spasio Duvnjak golom za 25:25, 12 sekundi do kraja. Sljedeći susret sa Srbijom igramo već u nedjelju u Zadru.

Hrvatska je bolje ušla u susret, vodila tri pogotka. Srbija je prvi gol postigla tek u osmoj minuti utakmice, a do poluvremena kažnjavali su lošu obranu Hrvatske pa se na odmor otišlo rezultatom 13:13.

Srbija u 32. minuti stiže do prve prednosti, a u zadnjih pet minuta ušlo se – gol za gol.

Na kraju je Duvnjak postigao zabio za 25:25, a Srbi nisu uspjeli iskoristiti posljednji napad, udarac Marsenića.

SRBIJA – HRVATSKA (25:25)

SRBIJA: Cupara – Marsenić – Vorkapić – Zelenović – Kukić – Mošić – N. Ilić

Klupa: Milosavljev (Ivanišević), V. Ilić, Radivojević, Živković, Pešić, Sretenović, Pušica, Nikolić, Vujić, Krsmančić, Crnoglavac

HRVATSKA: Šego – Musa – Božić – Pavletić – Stepančić – Karačić – Duvnjak – Štrlek

Klupa: Ivić, Mandić, Vida, Bećiri, Šipić, Jaganjac, Mamić, Gadža, Sršen (Vranković, Vekić)