Hrvatska-Grčka 4:1, Kramarić, rapsodija u Maksimiru

Hrvatska ili Grčka, odluka o putniku na Svjetsko prvenstvo 2018. past će u nedjelju u Pireju, ali od utakmice na Maksimiru puno očekuju obje reprezentacije.

Dalić ipak u prvih 11 nije mogao računati na Marija Mandžukića koji se nije oporavio od ozljede zadnje lože. U napadu je krenuo Nikola Kalinić, a na desno krilo Andrej Kramarić.

Hrvatska 4

Grčka 1

GRČKA: Karnezis – Maniatis, Sokratis, Papadopoulos, Tzavellas – Tziolis, Samaris – Zeca, Fortounis, Stafylidis – Mitroglou

HRVATSKA: Subašić – Vrsaljko, Vida, Lovren, Strinić – Rakitić, Brozović – Kramarić, Modrić, Perišić – Kalinić

Tijek utakmice:

90+4, kraj utakmice, sjajna Hrvatska 4:1, ozbiljna prednost pred nedjeljni uzvrat u Grčkoj

Četiri minute nadoknade

90′ Grci pred hrvatskim golom, srećom spetljali su, nakon sjajnog udarca Mitroglua i još bolje obrane Subašića

89′ Modrić ide van, Pašalić dobiva priliku

88′ Još jedan oštar start na Modriću

82′ Vlašić ulazi umjesto Kramarića

79′ Bakasetas žestoko na Modrića, žuti karton

76′ Kalinić van, Rebić ulazi

74′ Korner za Grčku

69′ Kakva lopta s očima Modrića servirana Perišiću u dubinu, no Perišić promašuje okvir

64′ Fantastična kontra Hrvatske, Kramarić pokraj gola Grka

60′ Puca Mitroglu, Šubašić izbacuje u korner

57′ Hrvatska i dalje napada, Kramarić, Perišić, Rakitić, Grci se grčevito brane, golman spašava

48′ Krammariiiiić 4:1 goooool

46′ Počelo je drugo poluvrijeme

……………….

45+2 Kraj poluvremena, Hrvatska nakon strašnog poluvremena vodi 3:1

44′ Kakva šansa za Hrvatsku, pucali Kramarić pa na odbijanac Kalinić

40′ Rakitić zaprijetio dobrim udarcem s dvadesetak metara

33′ Perišiiić, goool, Vrsaljko je odlično ubacio i Perišić glavom daje gol

30′ Sokratis nadskočio Lovrena nakon kornera i 2:1

29′ Hrvatska i dalje drži konce igre, iako je Grčka dvaput zaprijetila

21′ Grci nemilosrdno tuku, Zeca je pokosio Modrića.

19′ Kalinić 2:0 Gooool, Strinić odličan prodor s lijeve strane i asistencija za Kalinića koji majstorski sprema loptu u gol

18′ Hrvatska iz kornera dobra situacija ali ostaje 1:0

12′ Modrić Goooool

11′ jedanaesterac za Hrvatsku, golman srušio Kalinića, samo žuti karton

5′ Gužva u grčkom petercu nakon kornera Modrića, spetljali smo

4′ dva kornera za Hrvatsku

3′ početno ispitivanje snaga