Ministar vanjskih i europskih poslova Miro Kovač dao je intervju za RTL.
Na upit ostaje li ministar vanjskih i europskih poslova, rekao je: “Radio sam savjesno, radio sam intenzivno, dobio sam i potvrdu na izborima za Hrvatski sabor, dobio sam najviše glasova u 9. izbornoj jedinici na listi HDZ-a, a sve drugo prepuštam predsjedniku HDZ-u i gospodinu mandataru g. Plenkoviću”.
Bi li bio razočaran da ne ostane ministar?
“Meni je na prvom mjestu Republika Hrvatska, naši građani i djelovanje u sklopu HDZ-a”, rekao je Kovač.
Pogledajte snimku.
https://www.youtube.com/watch?utm_medium=Chat&feature=youtu.be&utm_campaign=Private&utm_source=Viber&v=q3DQC-hB5pc&app=desktop






