Predsjednik Rijeke Damir Mišković u emisiji Sport nedjeljom, koja će biti emitirana sutra, govorio je o utrci s Dinamom za naslov.
– Ja da imam recimo 30 milijuna eura, koliko im je bila potrošnja prošle godine i da imam 30 tisuća navijača svaku utakmicu, mislim da bi mi Dinamo bio barem 20 bodova iza, rekao je predsjednik Rijeke.
Podsjetimo, Rijeka i Dinamo vode mrtvu trku za naslov prvaka, ekipa Željka Sopića ima dva boda više od Modrih pet kola prije kraja.
Dinamo danas gostuje kod Varaždina, a Rijeka sutra kod Lokomotive.
U idućem, 33. kolu SuperSport HNL-a, igra se veliki derbi na Rujevici koji bi mogao odrediti tko će biti prvak ove sezone, piše HRT.







