Hrvatske rukometašice danas od 18 sati igraju zadnju utakmicu na Svjetskom mprvenstvu, a protivnik je Austrija…
Hrvatski rukometni savez javio je dobre vijesti iz Torrevieje. Novih problema s pozitivnim testovima na koronavirus nema, a jedna igračica iz karantene se priključila ostatku reprezentacije.
Brzo antigensko testiranje na Covid-19 koje je održano danas, 12. prosinca 2021. godine u jutarnjim satima, pokazalo je negativne rezultate svih igračica i preostalih članova stručnog stožera hrvatske ženske seniorske reprezentacije. Još jedna odlična vijest je dolazak Ivane Dežić koja se nakon dva negativna rezultata PCR testova, pridružila reprezentaciji iz Castellona u Torrevieji, stoji u priopćenju.
Susret je na rasporedu od 18 sati, a pola sata ranije kreće i studijska emisija na RTL 2, piše RTL.






