Na fb- stranici Halo, inspektore objavili su podatak zbog kojeg, kažu, treba bojkotirati sve trgovine.
“ISTI PROIZVOD dm U RH PRODAJE 190 % SKUPLJE OD NJEMAČKE!?!
Evo još jednog dokaza zašto treba u petak, 24.1.2025. BOJKOTIRATI SVE TRGOVINE.
Isti proizvod koji pod svojom trgovačkom markom “Denkmit” prodaje “dm-drogerie Markt” u Hrvatskoj je, u odnosu na njihove trgovine u Njemačkoj, nevjerojatnih 190 % SKUPLJI !!!
Riječ je o jednolitarskom pakiranju sjajila za posuđe Denkmit koji u Njemačkoj tamošnje potrošače košta samo 0,95 €, a u Lijepoj našoj nevjerojatnih 2,75 €, što je čak 190 % SKUPLJE !
Znači, hrvatski su potrošači, žao nam je što to moramo reći, zapravo NAIVNE BUDALE koje očito imaju više novaca od Nijemaca.
A je li to tako? Konačno, hoće li to netko iz dm-a moći opravdati hrvatskim potrošačima? Šutnja ponekad i nije najbolja obrana, već priznanje grijeha…”, napisali su.
Bravo Hrvatska! Proizvod koji je bio 190 posto skuplji nego u Njemačkoj danas ima novu cijenu





