Primorac na sučeljavanju bez Milanovića: Meni je drugi krug kao da igrate u gostima. Onaj tko je na domaćem terenu vodi 1:0

Primorac na sučeljavanju bez Milanovića: Meni je drugi krug kao da igrate u gostima. Onaj tko je na domaćem terenu vodi 1:0