Gradonačelnik Dubrovnika: Nažalost glasna manjina nastavlja terorizirati šutljivu većinu
Gradonačelnik Dubrovnika Mato Franković oglasio se oko sporne scene na otvaranju OI u Parizu: “Kada umjetnost pređe u izrugivanje onda to više nije umjetnost. Nažalost glasna manjina nastavlja terorizirati šutljivu većinu. I nije ovo prvi put da se vrijeđa vjera, bez obzira o kojoj se radilo. Umjetnost bi trebala pozivati na toleranciju, prihvaćanje drugih i … Nastavi čitati Gradonačelnik Dubrovnika: Nažalost glasna manjina nastavlja terorizirati šutljivu većinu
Kopirajte i zalijepite ovaj URL u vašu WordPress web-stranicu kako biste ga ugradili.
Kopirajte i zalijepite ovaj kod u vašu web-stranicu kako biste ga ugradili.