Albanska državljanka Klevisa Ymeri (29), koja je u travnju na Jadranskoj magistrali u mjestu Ratac skrivila prometnu nesreću u kojoj su poginuli brat i sestra, Stjepan (21) i Katarina (19) Đerek, puštena je iz istražnog zatvora da se brani sa slobode. Nesreća se dogodila 9. travnja ove godine. Ymeri je bila u istražnom zatvoru tri … Nastavi čitati Albanka puštena na slobodu, brat poginulih: Našeg Stipu i Katu ništa neće vratiti, ali tražimo pravdu
Kopirajte i zalijepite ovaj URL u vašu WordPress web-stranicu kako biste ga ugradili.
Kopirajte i zalijepite ovaj kod u vašu web-stranicu kako biste ga ugradili.