VIDEO Pozdrav velikanu: Real do pobjede u gostima, Modriću ovacije s tribina

Screenshot

Real Madrid nastavio je pohod na tron španjolskog prvenstva – minimalno, ali rutinski svladao je u gostima RCD Mallorcu.

Nakon dobre izvedbe s klupe protiv Manchester Cityja, Luka Modrić startao je susret protiv Mallorce i odigrao još jednu jako dobru utakmicu, piše HRT.

Do odlučujućeg gola na utakmici, nakon 0-0 na poluvremenu, došlo je u 48.minuti kada je francuski veznjak Aurelien Tchouameni pogodio sjajno s 30-ak metara, neobranjivim udarcem u desne rašlje Mallorcinog gola.

Do kraja Mallorca nije mogla zaprijetiti Realu te je Kraljevski klub uspio sačuvati prednost, uz nekoliko promašenih velikih prilika kao što je ona Joselua iz 80. minute na dodavanje Modrića.

Luka Modrić izašao je iz igre u 86. minuti, kada ga je zamijenio Dani Carvajal, a tribine u Mallorci pozdravile su ga ovacijama, u sezoni koja bi mogla biti njegova zadnja u dresu Reala.

Real u srijedu očekuje dvoboj u Manchesteru protiv Cityja za polufinale Lige prvaka, a u prvenstvu madridski klub ima 11 bodova prednosti pred Barcelonom i utakmicu više, piše HRT.