VIDEO Izbili neredi nakon utakmice Dinama i Rijeke: Letjele boce, baklje…

Nakon utakmice Dinama i Rijeke (1:0) izbili su neredi na parkingu iza južne tribine maksimirskog stadiona. Sukob je izbio između Armade i domaćih navijača koji su bili smješteni na terasi obližnjeg kafića u blizini tramvajskog okretišta Borongaj. Poletjele su boce, baklje, a jake policijske snage su pokušale smiriti situaciju. Navodno su malobrojni Bad Blue Boysi … Nastavi čitati VIDEO Izbili neredi nakon utakmice Dinama i Rijeke: Letjele boce, baklje…