U bjelovarskom naselju Jošine večeras je jedna osoba smrtno strdala, piše Mojportal.
Kako neslužbeno doznaje Moj portal, osoba je usmrćena naletom vozila. Iz PU bjelovarsko-bilogorske potvrdili su da se radi o smrtnom slučaju te da očevid tek slijedi, nakon kojeg će biti poznati detalji.
Također neslužbeno doznaje Mojportal, smrtno je stradao muškarac koji se ranije istog dana sukobio s drugim muškarcem.
Više informacija bit će poznato po završetku očevida, piše Mojportal.
Policija priopćila
Danas, 27. prosinca, u 17,36 sati zaprimljena je dojava kako je u Bjelovaru u južnom dijelu grada, došlo do naleta vozila na pješaka koji je od zadobivenih ozljeda preminuo na mjestu događaja.
U tijeku je provođenje očevida na mjestu događaja kojim rukovodi zamjenica županijskog državnog odvjetnika u Bjelovaru i daljnje kriminalističko istraživanje kako bi su utvrdile sve okolnosti događaja.
Osoba koja se dovodi u vezu s događajem nalazi se pod nadzorom policije.
Stradali je branitelj
Bjelovarčani su u šoku, nakon što se u srijedu poslijepodne gradom proširila vijest o tragediji u prigradskom naselju Jošine. Policija je potvrdila kako je pod kotačima automobila ondje stradao pješak, a klikni.hr neslužbeno doznaje kako je riječ o bjelovarskom branitelju, nekadašnjem pripadniku slavne A satnije Stipi Batkoviću, poznatom po nadimku Batak.
Iz policije su potvrdili kako je kriminalističko istraživanje tragedije u Jošinama u tijeku kako bi se utvrdile sve okolnosti ovog nesretnog događaja, no nisu otkrili ima li istine u glasinama kako postoji sumnja da je Batković pregažen namjerno.
Isto tako, za sada nisu potvrđeni neslužbeni navodi kako je za volanom automobila pod kojim je stradao bio njegov dugogodišnji prijatelj.
Od nesretnog Batkovića na društvenim mrežama opraštaju se brojni suborci, poznanici i prijatelji.






