Klubovi SDP-a i Zeleno-lijevog bloka koji traže ostavku glavne državne odvjetnice Zlate Hrvoj Šipek, pozvat će i klubove iz vladajuće većine da potpišu prijedlog zaključka Vladi za pokretanje njenog opoziva, rekli su u predsjednik SDP-a Peđa Grbin i Sandra Benčić (Klub ZLB). Poručili su da neće podržati izvješće o radu glave državne odvjetnice već da … Nastavi čitati Analitičar: DORH je postao gigantska kanta za smeće; Hrvoj Šipek je intelektualno i moralno nesposobna obavljati svoj posao
Kopirajte i zalijepite ovaj URL u vašu WordPress web-stranicu kako biste ga ugradili.
Kopirajte i zalijepite ovaj kod u vašu web-stranicu kako biste ga ugradili.