8.8 C
Naslovnica Sport SP Katar22: Argentina nakon najdosadnijeg poluvremena uspjela slomiti Meksiko

SP Katar22: Argentina nakon najdosadnijeg poluvremena uspjela slomiti Meksiko

Argentina i Meksiko od 20 sati igrali su utakmicu drugog kola skupine C Svjetskog nogometnog prvenstva u Kataru na stadionu Lusail Iconic, završilo je 2:0 za Messija i društvo.

Prvo poluvrijeme bilo je za potpuni zaborav, neinventivno, jalovo i dosadno s obje strane.

Slično je počelo i drugo poluvrijeme, sve do 64′, kad je Di Maria uposlio Messija koji s 20-ak metara pogađa lijevi vratarev kut. Bio je to prvi udarac u okvir meksičkog gola.

Meksiko je izdržao do 87′ kada 21-godišnji Enzo Fernández na asistenciju Messija zabija gol u Oršićevom stilu za 2:0 Argentine. To je bio drugi udarac Argentinaca u okvir gola Meksikanaca.

Meksiko je imao ukupno jedan udarac u okvir argentinskog gola.

Argentina-Meksiko 2:0

Argentina: Martinez – Montiel, Otamendi, Martinez, Acuna – Di Maria, De Paul, Rodriguez, Mac Allister – Martinez, Messi

Meksiko: Ochoa – Gallardo, Moreno, Montes, Araujo, Alvarez – Herrera, Guardado, Chavez – Vega, Lozano