Hrebak: Nema više grijanja škole popodne da bi spremačice mogle pospremiti
Gradonačelnik Bjelovara i član vladajuće koalicije Dario Hrebak u N1 Studiju uživo govorio je o energetskoj krizi i jesenskom paketu mjera pomoći koji se iščekuje. “Mislim da Vlada ne kasni s mjerama. Očekujemo sastanak koalicije koji će vjerojatno biti vrlo skoro, gdje ćemo dobiti i presliku tih mjera. Vidim da ide u provedbu ukidanja 25 … Nastavi čitati Hrebak: Nema više grijanja škole popodne da bi spremačice mogle pospremiti
Kopirajte i zalijepite ovaj URL u vašu WordPress web-stranicu kako biste ga ugradili.
Kopirajte i zalijepite ovaj kod u vašu web-stranicu kako biste ga ugradili.