20.6 C
Naslovnica Sport VIDEO Real u ludom preokretu do produžetaka i pobjede nad Cityjem

VIDEO Real u ludom preokretu do produžetaka i pobjede nad Cityjem

Nogometaši Real Madrida nakon nevjerojatne utakmice na Santiago Bernabeuu protiv Manchester Cityja izborili su nastup u finalu Lige prvaka!

Real je nakon poraza 3:4 u prvom susretu igranom prije tjedan dana na Etihadu, slavio 3:1 nakon produžetaka i s ukupnih 6:5 izborio finale protiv Liverpoola 28. svibnja u Parizu.

City je poveo u 73. minuti golom Riyada Mahreza.

Gol Mahreza je OVDJE

No Real je u sudačkoj nadoknadi golovima Rodryga (90, 90+1) okrenuo rezultat i izborio produžetak.

Prvi gol Rodryga je OVDJE, a drugi OVDJE

Karim Benzema iz kaznenog udarca u 95. minuti postavio je konačnih 3:1 (Gol je OVDJE) za veliko slavlje Kraljevskog kluba. Luka Modrić je igrao do 75. minute.

Bit će to treći međusobno finale Redsa i Kraljevskog kluba. Liverpool je slavio 1981. sa 1:0, dok je Real 2018. bio bolji sa 3:1.

Liverpool je finale izborio s dvije pobjede protiv Villarreala. Nakon što je na Anfieldu slavio 2:0, u utorak je u uzvratu u Španjolskoj bio bolji s 3:2, piše HRT.

REAL MADRID – MAN. CITY 3:1 (Rodrygo 90′, 90’+1′, Benzema 95′ p. / Mahrez 73′)

(rezultat prvoga susreta 3:4)

REAL MADRID (4-3-3): Courtois – Carvajal, Militao (od 115. Vallejo), Nacho, Mendy – Modrić (od 75. Camavinga), Casemiro (od 75. Asensio), Kroos (od 68. Rodrygo) – Valverde, Benzema (od 104. Ceballos), Vinicius (od 115. Lucas Vazquez)

MAN. CITY (4-3-3): Ederson – Walker (od 72. Zinčenko), Dias, Laporte, Cancelo – B. Silva, Rodri (od 99. Sterling), De Bruyne (od 72. Gundogan) – Mahrez (od 85. Fernandinho), G. Jesus (od 78. Grealish), Foden

Salah nije zaboravio Real: Nakon pobjede Liverpoola jasno poručio – Želim osvetu!