14.9 C
Zagreb
Naslovnica Aktualno HDZ-ov župan bojkotira Milanovića

HDZ-ov župan bojkotira Milanovića

Marko Marušić, HDZ-ov župan bjelovarsko-bilogorski objavio je na fb-u da bojkotira Zorana Milanovića, danas je trebao sudjelovati na danu općine Rovišće kao župan te izaslanik predsjednika Vlade.

“S obzirom da u medijima vidim kako se tamo očekuje i Zoran Milanović odlučio sam da ne idem u Rovišće. Držim da bi se cijelo naše društvo trebalo distancirati od tog čovjeka koji svakodnevno laže, vrijeđa, širi mržnju i razdor među nama.

Sudjelovati na obilježavanju općine, pa makar ona bila i u našoj županiji, gdje glavnu riječ ima čovjek koji koketira s udbašima, a Ukrajince koji brane goli život smatra krivcima za rusku agresiju, za mene je neprihvatljivo.
Znam, neki će reći, ali on je izabrani predsjednik.

Točno, međutim, nije li smisao izbora da izaberemo najbolje među nama, ako se tako ponašaju najbolji među nama, onda je naša budućnost upitna. No, ja još uvijek čvrsto vjerujem da je naša budućnost vedra, a da je on samo jedna tužna epizoda”, napisao je Marušić.

Najnovije

Još iz rubrike