24.7 C
Zagreb
Naslovnica Sport Objavljen točan raspored utakmica Vatrenih na SP-u u Kataru

Objavljen točan raspored utakmica Vatrenih na SP-u u Kataru

Utakmice na 22. izdanju svjetskih prvenstava igrat će se od 21. studenoga do 18. prosinca na osam stadiona (Lusail Iconic, Al Bayt, 974, Al Thumama, Education City, Ahmad bin Ali, Khalifa International i Al Janoub) na pet lokacija (Doha, Al Rayyan, Al Khor, Lusail i Al Wakrah).

SP će s početkom u 11 sati 21. studenoga po hrvatskom vremenu otvoriti Katar na stadionu Al Bayt, a finale je 18. prosinca na stadionu Lusail Iconic u 16 sati. Naknadno će biti objavljen točan raspored svih utakmica i stadiona na kojima će se ti dvoboji igrati, a HNS je rano u subotu, poslije ponoći, objavio točan raspored utakmica Hrvatske.

Prvu utakmicu protiv Maroka naši igraju 23. studenog na stadionu Al Bayt u gradu Al Khoru od 11 sati po hrvatskom vremenu. Okršaj s Kanadom na rasporedu je 27. studenog u 17 sati na stadionu Khalifa International u Dohi, a s Belgijom Hrvatska igra 1. prosinca od 16 sati na stadionu Ahmad Bin Aliju u Al Rayyanu.

Utakmice 1. kola igraju se 21., 22., 23. i 24. studenoga, 2. kolo na rasporedu je 25., 26., 27. i 28. studenoga, a 3. kolo 29. i 30. studenoga te 1. i 2. prosinca. Igrat će se u skupinama četiri dvoboja dnevno, u 11, 14, 17 i 20 sati.

Utakmice osmine finala igraju se 3. prosinca (1. A1-B2, 2. C1-D2), 4. prosinca (3. D1-C2, 4. B1-A2), 5. prosinca (5. E1-F2, 6. G1-H2) i 6. prosinca (7. F1-E2, 8. H1-G2). Ti dvoboji igrat će se s početkom u 16 i 20 sati po hrvatskom vremenu.

Četvrtfinala se igraju u 16 i 20 sati 9. prosinca (A. pobjednik 5 – pobjednik 6, B. pobjednik 1 – pobjednik 2) te 10. prosinca (C. pobjednik 7 – pobjednik 8, D. pobjednik 4 – pobjednik 3). Polufinala su 13. (pobjednik B – pobjednik A) i 14. prosinca (pobjednik D – pobjednik C) u 20 sati, a utakmica za 3. mjesto 17. prosinca u 16 sati.

Sve utakmice Svjetskog prvenstva u Kataru uživo će prenositi Hrvatska televizija, pišu Sportske novosti.

RASPORED PO SKUPINAMA

Skupina A

Katar

Ekvador

Senegal

Nizozemska

Raspored utakmica

Katar – Ekvador, 21. studenoga 13.00

Senegal – Nizozemska, 21. studenoga

Katar – Senegal, 25. studenoga

Nizozemska – Ekvador, 25. studenoga

Nizozemska – Katar, 29. studenoga

Ekvador – Senegal, 29. studenoga

Skupina B

Engleska

Iran

SAD

Wales – Škotska/Ukrajina

Raspored utakmica

Engleska – Iran, 21. studenoga

SAD – Wales/Škotska/Ukrajina, 21. studenoga

Engleska – SAD, 25. studenoga

Wales/Škotska/Ukrajina – Iran, 25 studenoga

Wales/Škotska/Ukrajina – Engleska, 29. studenoga

Iran – SAD, 29. studenoga

Skupina C

Argentina

Saudijska Arabija

Meksiko

Poljska

Raspored utakmica

Argentina – Saudijska Arabija, 22. studenoga

Meksiko – Poljska, 22. studenoga

Argentina – Meksiko, 26. studenoga

Poljska – Saudijska Arabija, 26. studenoga

Poljska – Argentina, 30. studenoga

Saudijska Arabija – Meksiko, 30. studenoga

Skupina D

Francuska

Peru – Australija/UAE

Danska

Tunis

Raspored utakmica

Francuska – Peru/Australija/UAE, 22. studenoga

Danska – Tunis, 22. studenoga

Francuska – Danska, 26. studenoga

Tunis – Peru/Australija/UAE, 26. studenoga

Tunis – Francuska 30. studenoga

Peru/Australija/UAE – Danska, 30. studenoga

Skupina E

Španjolska

Kostarika – Novi Zeland

Njemačka

Japan

Raspored utakmica

Španjolska – Kostarika/Novi Zeland, 23. studenoga

Njemačka – Japan, 23. studenoga

Španjolska – Njemačka, 27. studenoga

Japan – Kostarika/Novi Zeland, 27. studenoga

Japan – Španjolska, 1. prosinca

Kostarika/Novi Zeland – Njemačka, 1. prosinca

Skupina F

Belgija

Kanada

Maroko

Hrvatska

Raspored utakmica

Belgija – Kanada, 23. studenoga

Maroko – Hrvatska, 23. studenoga (11.00)

Belgija – Maroko, 27. studenoga

Hrvatska – Kanada, 27. studenoga (17.00)

Hrvatska – Belgija, 1. prosinca (16.00)

Kanada – Maroko, 1. prosinca

Skupina G

Brazil

Srbija

Švicarska

Kamerun

Raspored utakmica

Brazil – Srbija, 24. studenoga

Švicarska – Kamerun, 24. studenoga

Brazil – Švicarska, 28. studenoga

Kamerun – Srbija, 28. studenoga

Kamerun – Brazil, 2. prosinca

Srbija – Švicarska, 2. prosinca

Skupina H

Portugal

Gana

Urugvaj

Južna Koreja

Raspored utakmica

Portugal – Gana, 24. studenoga

Urugvaj – Južna Koreja, 24. studenoga

Portugal – Urugvaj, 28. studenoga

Južna Koreja – Gana, 28. studenoga

Južna Koreja – Portugal, 2. prosinca

Gana – Urugvaj, 2. prosinca

Najnovije

Još iz rubrike