21 C
Naslovnica Sport VIDEO Osijek bez problema savladao Šibenik

VIDEO Osijek bez problema savladao Šibenik

U posljednjem dvoboju 28. kola HT Prve lige nogometaši Osijeka na Šubićevcu su svladali Šibenik 3:0. Bodovno se Osijek opet izjednačio s Dinamom na vrhu ljestvice, ali Osječani imaju utakmicu više.

Kroz cijelu utakmicu Osijek je bio bolji, a potpuno je slomio suparnika u drugom poluvremenu kada je apsolutno dominirao te ujedno zabio sve golove.

Počelo je lijepim volej udarcem Kristijana Lovrića u 55. minuti s vrha šesnaesterca za 1:0. Bio je to premijerni Lovrićev pogodak u dresu Osijeka. Nakon toga je Marin pogodio vlastitu mrežu za 2:0, dok je Topčagić u 79. minuti postavio konačnih 3:0.

Domaći sastav može biti sretan ovakvim krajem jer su Osječani mogli dati još više pogodaka tijekom zadnjeg ogleda 28. kola.

Nastavio je time Osijek dominaciju nad ovim suparnikom kojeg je pobijedio u svih osam susreta otkako se Šibenik vratio u prvoligaško društvo, piše HNTV.

HT Prva liga, 28. kolo: Šibenik – Osijek 0:3 (Marin 70.-ag/Lovrić 55., Topčagić 79.)