12.2 C
Naslovnica Sport VIDEO Šou hrvatskog reprezentativca! Pogledajte kako je Brekalo u osam minuta dvaput...

VIDEO Šou hrvatskog reprezentativca! Pogledajte kako je Brekalo u osam minuta dvaput zatresao mrežu

Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo uklopio se u sjajno izdanje svoje momčadi i u razmaku od svega osam minuta čak dvaput zatresao mrežu Fiorentine.

Torino je na svom stadionu odigrao fantastično prvo poluvrijeme u kojem su pala čak tri pogotka (3:0), a dva puta se u strijelce upisao vrlo raspoloženi Vatreni.

Šou domaćina krenuo je već u 19. kada je za 1:0 zabio Wilfried Singo, četiri minute kasnije u strijelce se upisao i Brekalo koji je iskoristio asistenciju Srbina Saše Lukića. A da je ovo njegov dan, hrvatski nogometaš pokazao je i u 31. minuti kada je iskoristio krivu procjenu gostujuće obrane te brzom i sjajnom reakcijom ukrao loptu te matirao vratara Pietra Terracciana.

Josip je s ova dva pogotka stigao do brojke od pet postignutih u ovoj sezoni Serie A.

Prvi pogodak Josipa Brekala pogledajte OVDJE, a drugi OVDJE, piše Jutarnji.