4.8 C
Naslovnica Sport Mourinho junioru obećao kupiti tenisice od 800 eura ako zabije gol, on...

Mourinho junioru obećao kupiti tenisice od 800 eura ako zabije gol, on zabio dva

Nogmetaši Rome pobijedili su na gostovanju u Genovi s 2:0 (0:0) u posljednjoj nedjeljnoj utakmici 13. kola talijanske Serie A.

Otkriće dvoboja bio je 18-godišnji Ganac Felix Afena-Gyan, član juniorske momčadi Rome, koji je u igru ušao u 75. minuti i s dva prekrasna pogotka donio pobjedu momčadi koju vodi Jose Mourinho.

Svoj prvijenac u Serie A Afena-Gyan postigao je u 82. minuti, nakon dodavanja Henriha Mihitarjana, kad je iz prve poslao loptu u donji lijevi kut Genoinih vrata. Pobjedu Rome zapečatio je u četvrtoj minuti sučevog dodatka prekrasnim pogotkom u gornji lijevi kut. Vratar domaćih Sirigu se ispružio koliko je mogao, ali nije mogao zaustaviti loptu koja je završila u rašljama.

Mladom junioru Jose Moirunho je obećao kupiti tenisice od 800 eura ako uspije zabiti gol, a nakon utakmice Mourinho je to otkrio novinarima i sada mora u trgovinu po njih.

Milan Badelj je bio u igri do 90. minute za Genou, a u 54. minuti je zaradio žuti karton. Vratar Adrian Šemper je ostao na klupi za pričuve.

Roma je pobjedom došla na 22 boda i popela se na peto mjesto na ljestvici, piše Gol.hr