2.7 C
Naslovnica Sport VIDEO Šokantni derbi na Rujevici, Rijeka vodila 3:0, ali se Dinamo probudio...

VIDEO Šokantni derbi na Rujevici, Rijeka vodila 3:0, ali se Dinamo probudio u drugom poluvremenu

Na Rujevici se igrao jedan od najljepših derbija HNL-a, između prvoplasirane Rijeke i drugoplasiranog Dinama, završilo je 3:3, nakon što se na odmor išlo s prednošću domaćih 3:0.

Rijeka je u prvom poluvremenu napunila Dinamovu mrežu, već u 7′ lijepa akcija domaćina. Ampem bio u kontri, progirao Drmića na lijevoj strani, a on fantastično puca u desnu stranu gola, 1:0 za Rijeku.

Novi šok za Modre u 38′, Drmić zabija drugi put. Vukčević prolazi po strani, dodaje Vučkiću koji puca, Livaković brani, ali lopta dolazi do Drmića, 2:0.

U 41′ opet gol za Rijeku, Velkovski nakon ubačaja zabija glavom za 3:0, a s tim se rezultatom otišlo na odmor.

U drugom dijelu utakmice Dinamo se budi i zabija 4 gola, ali je jednoga poništio VAR.

U 57′ sudac Igor Pajač pokazuje na kazneni udarac za modre! Vučkić je udario po nozi Šutala, Petković hladnokrvno realizira, 3:1.

U 61′ Pajač s VAR-om provjerava situaciju, lopta je od Andrića otišla u ruku Velkovskog, otišao je i sam pogledati snimku i dosuđuje jedanaesterac. U 65′ Petković zabija jedanaesterac na isti način, šetnja do lopte, Zlomislić se nije niti bacio, a lopta je otišla u desnu stranu, 3:2.

Šokovima na Rujevici nije bilo kraja, u 74′ Oršić zabija treći gol Dinama, ali VAR pregledava snimku zbog prekršaja Ivanušeca i poništava pogodak.

Ipak, 82′ Dinamo je izjednačio na 3:3, Komnen Andrić odlično ubacivanje posprema glavom u gol.

Utakmica je igrana 97 minuta, ali do kraja nije došlo do promjene rezultata.