Kovač vodio pa spašavao bod: Monaco ostao na samo jednoj pobjedi u prvenstvu

U šestom kolu Ligue 1 nije bilo pobjednika na utakmici između Nice i Monaca, završilo je 2:2.

Bio je to prilično sadržajan susret, koji je mogao otići na jednu i drugu stranu i koji je okončan podjelom bodova, što u ovom trenutku kudikamo više odgovara domaćinima.

Gosti, koje vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, stigli su u susjedstvo na Azurnoj obali sa samo jednom pobjedom u prvih pet kola.

Stvari su se odvijale dobro za Kovača tijekom prvih 50-ak minuta. U 39. je Aleksandr Golovin doveo Monaco u vodstvo i s prednošću gostiju se otišlo na odmor.

Nastavak je donio preokret – u 51. minuti Andy Delort je izjednačio, a Hichem Boudaoui u 73. približio Nicu osvajanju sva tri boda.

U 77. se Monaco vratio pogotkom iz najstrože kazne, siguran izvođač bio je Wissam Ben Yedder.

Pet minuta kasnije jedanaesterac je dosuđen i za Nicu, loptu je namjestio Amine Gouiri i – promašio cijela vrata.

Ostalo je 2:2, Nica je i dalje neporažena dok je Monaco na razočaravajućoj 15. poziciji s koje će vjerojatno pasti još niže, kada se kompletira cijelo šesto kolo, piše Gol.hr