6.5 C
Naslovnica Sport VIDEO Iz minute u minutu, Europska liga, Dinamo - West Ham: Dva...

VIDEO Iz minute u minutu, Europska liga, Dinamo – West Ham: Dva poklona Dinama za 2:0 gostiju

Prva utakmica Dinama u Europskoj ligi, protiv West Hama na Maksimiru i prvi poraz. 2:0 za goste. Na stadionu je bilo 12.344 gledatelja, od toga 859 engleskih navijača, objavio je službeni spiker.

Za goste od prve minute zaigrao je hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić, a Dinamov napad predvodili su Petković i Oršić.

Dinamo je bio u podređenom položaju cijelo prvo poluvrijeme.

U 21′ Modri su poklonili gostima gol, Theophile je vratio presporo loptu Livakoviću, presjekao je Antonio, 0:1. Video je OVDJE.

S tim rezultatom išlo se na odmor.

U 49′ Prekršaj Lanzinija, koji je već imao žuti, s leđa na Ristovskom. Francuz nije sudio ništa, trebao je biti crveni karton za Lanzinija.

Početak drugog poluvremena inače je bio dobar za Dinamo, ali još jedna greška u 50′, koju gosti koriste. Šutalo je loše vratio loptu prema Petkoviću, Rice se sa 40 metara sjurio u kazneni prostor Dinama i zabio kroz noge Livakoviću za 2:0. Video je OVDJE

Taj je rezultat ostao do kraja. Dinamo nije uputio nijednu loptu u okvir gola, gosti 5.

U drugom susretu iz ove skupine Genk je u Beču pobijedio Rapid sa 1:0, a pobjedu gostima donio je Paul Onuachu u sudačkoj nadoknadi.

Dinamo – West Ham (18:45)

Dinamo: Livaković – Šutalo, Lauritsen, Theophile-Catherine – Ristovski, Ademi, Mišić, Franjić – Ivanušec – Petković, Oršić

West Ham: Fabianski – Fredericks, Zouma, Diop, Cresswell – Rice, Souček – Vlašić, Lanzini, Fornals – Antonio

Sudac: Ruddy Buquet, Francuska

——————————————————————————————————————————-

Dinamo – West Ham 0:2

90+3′ Kraj, West Ham je pobijedio 2:0

90+1′ Korner za goste. Zouma je nagazio Ademija koji je ostao na travnjaku u petercu Dinama. Nema opasnosti

90′ Igra se 3 minute nadoknade

87′ Nakon ubačaja Jurića u peterac gostiju Tolić je malo zakasnio na loptu

82′ Noble umjesto Ricea, Fornals van, Masuaku ulazi, Antonio izlazi, Jarmolenko ulazi. Oršić van, Menalo ulazi, Ivanušec van, Gojak ulazi

81′ Dinamo je bez ideje u napadu

79′ Pogriješio je Lauritsen, prepustio loptu Antoniju, koji je loše pucao

75′ Tolić umjesto Mišića

73′ Fornals puca, Livaković brani

70′ Korner za Dinamo, izbijeno

69′ Vlašić van, Bowen ulazi

67′ Mišiću žuti

63′ Moharrami umjesto Ristovskog

58′ Ivanušec u izvrsnoj prilici, puca malo pokraj gola

55′ Korner izvodi Mišić kratko, ubačaj u ruke Fabianskog

54′ Ivanušec je pucao s više od 20 metara, blok, korner, pa još jedan

52′ Benrahma umjesto Lanzinija, koji je trebao dobiti crveni tri minute ranije

50′ Rice 2:0. Kontra nakon greške Dinama na sredini terena, Šutalo je loše vratio loptu, Rice se sa 40 metara sjurio u kazneni prostor Dinama i zabio kroz noge Livakoviću za 2:0

49′ Prekršaj Lanzinija, koji već ima žuti, s leđa na Ristovskom. Francuz nije sudio ništa, trebao je biti crveni karton za Lanzinija

47′ Petković puca pokraj gola Fabianskog

46′ Napadač Deni Jurić umjesto Theophilea, počelo je drugo poluvrijeme

45+1′ Theophile puca visoko preko gola gostiju. Kraj, Dinamo ide na odmor nakon poluvremena u podređenom položaju i poklon gola za vodstvo gostiju.

44′ Vlašić puca pokraj Livakovićevog gola

37′ Gosti 202 točna dodavanja (89%), Dinamo 115 (80%)

32′ Žuti karton za Lanzinija, pokosio je Petkovića

30′ I dalje Dinamo ne može organizirati napad, gosti pritišću i dalje

26′ Šesti korner za goste, prekršaj u napadu gostiju, Antonio je gurnuo Livakovića

25′ Peti korner za goste, izbijeno

24′ Livaković spašava gol Dinama, ulazi Fredericksu u šut

21′ Dinamo je poklonio gostima gol, Theophile je vratio presporo loptu Livakoviću, presjekao je Antonio, 0:1

19′ Slobodni udarac za Dinamo, s 30-ak metara od gola gostiju. Oršić puca preko gola

18′ Dinamo je pokušao organizirati napad, još jedna lopta u aut

15′ Gosti i dalje imaju terensku inicijativu

14′ Loš udarac Cresswella, daleko od Livakovićevog gola

13′ Gosti i dalje napadaju, dva šuta u blok. 71 posto posjeda lopte za West Ham

11′ Petković je pokušao uposliti Ademija, ali ovaj nije na vrijeme shvatio

9′ Četvrti korner za goste, Francuz je konačno sudio prekršaj, u napadu

8′ Treći korner za goste

6′ Dinamo je malo odahnuo, ali je lopta otišla u aut

5′ Početna inicijativa gostiju

3′ Drugi korner za goste, Lanzini puca iznad Livakovićevog gola

2′ Livaković je izbio udarac iz kuta

1′ Počela je utakmica. Korner za goste

Igrači izlaze na teren…. Prije početka West Ham je kleknuo na teren…