6.8 C
Naslovnica Sport Iz minute u minutu, Europska liga, Dinamo-Villareal: Oršiću poništen gol, gosti napucali...

Iz minute u minutu, Europska liga, Dinamo-Villareal: Oršiću poništen gol, gosti napucali u ruku Theophilea i pobijedili

Dinamo u večerašnju povijesnu utakmicu protiv Villareala u četvrtfinalu Europske lige je ušao bez prave devetke, ozlijeđeni Bruno Petković je bio na klupi, Gavranovića, također ozlijeđenog nije ni bilo u zapisniku. Atiemwen je trebao biti u vrhu napada, ali u 61′ ipak je morao ući Petković.

Dinamo se borio u prvom dijelu, Villareal je imao posjed lopte 56%. U 26′ Oršić zabija gol, sudac diže zastavicu…. Atiemwen je ranije bio u zaleđu, kaže VAR.

Na poluvrijeme su gosti otišli s vodstvom 1:0, u 42′ jedanaesterac je suđen za goste, Theophile-Catherine je dobio napucanu loptu iz blizine u ruku.

Moreno je zabio gol s bijele točke.

U drugom poluvremenu Dinamo nije uspio konkretizirati nijedan napad.

Dinamo – Villarreal (21:00)

Villarreal: Rulli – Foyth, Albiol, Pau Torres, Pedraza – Capoue, Parejo, Trigueros – Chukwueze, Moreno, Bacca

Dinamo: Livaković – Ristovski, Theophile-Catherine, Lauritsen, Gvardiol – Ademi, Jakić – Ivanušec, Majer, Oršić – Atiemwen

Sudac: Daniel Siebert, Njemačka

—————————————————————————————————————————–

Dinamo – Villareal 0:1

————————————————————————————————————————–

90+3′ Kraj utakmice, Villareal je pobijedio

90′ Korner za Dinamo, nema opasnosti

89′ Korner za goste, očišćeno

86′ Pena ulazi, Trigueros van

84′ Srušen Ivanušec na 30-ak metara od gola gostiju, slobodni udarac Ivanušec puca lagano u ruke Rullija

82′ Majer van, Franjić unutra, Oršić van, Tolić unutra

81′ Dinamo ne uspijeva organizirati napad, gosti uglavnom drže loptu

76′ Žuti Morenu

71′ Gvardiol van, Leovac ulazi

70′ Livaković u korner šalje udarac Triguerosa. Nema opasnosti

69′ Gomez umjesto Chukwuezea

67′ Korner za Dinamo, Ristovski je pucao u blok. Nakon kornera nema opasnosti

65′ Alcacer ispred Livakovića, puca lagano pokraj gola

61′ Petković umjesto Atiemwena, Jakić van, Kastrati ulazi

56′ Sjajan udarac Gvardiola, Rulli brani

54′ Ristovski je ušao u kazneni prostor i loše pucao, Rulli hvata

53′ Gosti su malo stisnuli

50′ Ademi puca preko gola

48′ Korner za goste, nema opasnosti

46′ Alcacer ulazi, Bacca van, počelo je drugo poluvrijeme. Atiemwen slabo puca, brani Rulli

—————————————————————————————————————————-

45+2′ Kraj prvog poluvremena gosti vode

43′ Moreno 1:0

42′ Jedanaesterac je suđen za goste, Theophile-Catherine je dobio napucanu loptu iz blizine u ruku

41′ Korner za goste

38′ Lijepo prolazi Gvardiol u kazneni prostor gostiju, ali se Ivanušec zbunio i dodao u goal-out

37′ Ivanušec puca preko gola

33′ Oršić puca preko gola

31′ Korner za goste, nema opasnosti

26′ Oršić zabija gol, sudac diže zastavicu…. Atiemwen je ranije bio u zaleđu, kaže VAR

25′ Trigueros puca, Livaković brani

23′ Gosti imaju inicijativu, Dinamo zasad neutralizira

21′ Korner za Dinamo, Oršić u goal-out

20′ Villareal u akciji, Livaković spašava, ulazi u udarac Pedrazi. Korner, nema opasnosti, Moreno je lagano pucao pokraj gola

15′ Gosti imaju posjed lopte, zasad 67%. Korner za goste, Moreno puca visoko iznad gola

11′ Još jedan korner za Dinamo. Oršić dobro ubacuje na drugu vratnicu, Theophile-Catherine puca glavom pokraj gola

10′ Majer puca, Rulli u korner

8′ Korner za Dinamo, Majer kratko, gosti izbijaju ubačaj Oršića

7′ Gosti u prvom napadu, Pedraza je pucao, Livaković brani

6′ Početno ispitivanje snaga