Kek nakon rušenja Hrvatske: Zaslužili smo slaviti, a ovo mi nije najdraža pobjeda u karijeri

Slovenija je pobijedila Hrvatsku 1:0 u prvom kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2022. godine.

Na klupi Slovenaca bio je iskusni Matjaž Kek, legendarni trener Rijeke. Kek je jako sretan zbog pobjede, ali smiruje euforiju, piše gol.hr.

”Nije mi ovo najdraža pobjeda u karijeri. Mislim da je ovo jedna velika pobjeda, a u sportu je teško reći koja je najveća, koja je najdraža i koja nije. Pobijedili smo jednog velikog protivnika u utakmici kakvu smo očekivali. Mislim da samo na kraju zasluženo pobijedili. Prošli smo svašta na početku utakmice, a kad smo zabili bilo je lakše. Za tri dana je nova utakmica, možemo proslaviti, ali ne smijemo biti euforični”, izjavio je Matjaž Kek pa nastavio:

”Mi smo znali kako će sve izgledati, ušli smo s previše poštovanja, ali gol je prelomio i unio nervozu među Hrvate. Znamo što Hrvatska znači u svjetskom nogometu, ali moramo ostati ponizni”, rekao je Kek.

Iz minute u minutu, kvalifikacije SP Katar22: Slovenija zabila, Vatreni nisu uspjeli probiti Kekovu dvostruku zonu