12.6 C
Naslovnica Sport Iz minute u minutu, Tottenham - Dinamo: Kane pogodio dva puta, jednom...

Iz minute u minutu, Tottenham – Dinamo: Kane pogodio dva puta, jednom nakon poklona…

Zagrebački Dinamo gost je kod Tottenhama u prvoj utakmici osmine finala Europske lige i izgubio 2:0

U prvom poluvremenu pravih prilika gotovo da i nije bilo, Ivanušec i Petković su pucali, nedovoljno za ozbiljnije ugrožavanje Llorisa. Tottenham je išao na poluvrijeme s prednošću pogotkom iz jedine prave prilike u 24′.

Dinamo je u 70′ primio jeftini gol, Theophile-Catherine je promašio loptu, koja dolazi do Kanea, 2:0 za domaće. Tim je rezultatom završila utakmica.

Tottenham – Dinamo (21:00 sati)

Tottenham: Lloris, Aurier, Dier, Sanchez, Davies, Sissoko, Alli, Ndombele, Lamela, Kane, Son

Dinamo: Livaković, Ristovski, Lauritsen, Theophile-Catherine, Leovac, Majer, Jakić, Ademi, Ivanušec, Petković, Oršić

Sudac: Serdar Gozubuyuk, Nizozemska

Tottenham – Dinamo 2:0
—————————————————————————————————————————–

90+5′ Kraj, 2:0 za Tottenham

90′ Igra se 4 minute nadoknade

90′ Korner za Tottenham

89′ Ademi je dobio udarac, ukazuje mu se pomoć, Franjić je ušao umjesto njega

87′ Ristovskom žuti

85′ Højbjergu žuti

84′ Kane izlazi, Vinicius ulazi

83′ Bale puca slobodni udarac, Livaković izbija u korner, nema opasnosti

79′ Sanchezu žuti

78′ Petković van, Gavranović ulazi

77′ Korner za Dinamo, Ivanušec ubacuje, Lauritsen glavom u blok. Ivanušec zaustavlja kontru, žuti karton

72′ Ndombele izlazi, Pierre-Emile Højbjerg ulazi

70′ Kane 2:0 Theophile-Catherine je promašio loptu

68′ Ademiju žuti

64′ Majer van, Kastrati ulazi, Atiemwen umjesto Oršića – Lamela, Son i Alli izlaze, Bale, Bergwijn i Moura ulaze

60′ Petković puca pokraj gola, Ivanušec mu je lijepo dodao s desne strane, ali nije bilo preciznosti

54′ Dinamo je u drugom poluvremenu bez tranzicije igre, uglavnom teško dolazi blizu kaznenog prostora domaćih, koji imaju loptu 78% vremena u nogama

47′ Gužva u Dinamovom kaznenom prostoru, bio je offside

46′ Počelo je drugo poluvrijeme

45’+1, Dier ruši Petkovića, žuti karton. Kraj poluvremena, Tottenham vodi 1:0

45′ Son puca, Livaković hvata loptu

42′ Korner za domaće, očišćeno

37′ Korner za Tottenham, očišćeno

31′ Petković je pucao malo izvan kaznenog prostora, Lloris brani

27′ Napad domaćih, Aurier glavom puca pokraj gola

24′ Kane 1:0

21′ Ivanušec puca preko gola s nekih 13, 14 metara

20′ Ubačaj Tottenhama, nogom izbija Livaković

17′ Korner za domaće, očišćeno

14′ Domaći imaju 62% posjeda lopte, pravih akcija nije bilo

10′ Korner za Tottenham, Livaković boksa loptu

8′ Tempo utakmice zasad nije visok

7′ Dinamo pokušava organizirati napad

5′ Pokušaj ubačaja domaćih završava pokraj Dinamovog gola

1′ Počela je utakmica, Oršić je mlako pucao