7.7 C
Naslovnica Aktualno VIDEO Krasnodar-Dinamo: Kakva bitka u Rusiji pred 10 tisuća gledatelja, Dinamo sačuvao...

VIDEO Krasnodar-Dinamo: Kakva bitka u Rusiji pred 10 tisuća gledatelja, Dinamo sačuvao treće vodstvo

U prvoj utakmici šesnaestine finala Europske lige ruski Krasnodar je domaćin zagrebačkom Dinamu. Prvo poluvrijeme završilo je 1:1.

U drugom poluvremenu prava drama, Dinamo je poveo 2:1 golom Petkovića u 53′, Rusi izjednačili preko Claessona u 69′.

Dinamo je treći put poveo u 75′, zabija Atieemwen nakon sjajnog prodora Petkovića. Do kraja je ostao rezultat 3:2 za Dinamo.

Krasnodar – Dinamo u 18:55

Krasnodar: Gorodov, Černov, Martinović, Kalo, Smolnikov, Vilhena, Cabella, Olsson, Sulejmanov, Berg, Claesson
Dinamo: Livaković, Ristovski, Theophile-Catherine, Lauritsen, Gvardiol, Majer, Jakić, Ademi, Oršić, Ivanušec, Petković
—————————————————————————————————————————–

Krasnodar – Dinamo 2:3

90’+6 Kraj, pobjeda Dinama

90+4′ Oršić van, Mišić ulazi

90’+1 Jakiću se ukazuje pomoć

90′ igra se 4 minute nadoknade

89′ Rusi su tražili kazneni udarac, Var je rekao da je sve u redu. Franjiću žuti, start na sredini, neće igrati u uzvratu

81′ Korner za Dinamo, još jedan na drugoj strani, Petković puca, Gorodov brani

80′ Černov van, Ionov ulazi

78′ Franjić ulazi, Ivanušec van

75′ Atieemwen 3:2, kakav prolazak Petkovića…

69′ Berg prolazi, Claesson zabija za 2:2

65′ Ademi puca preko gola

63′ Majer van, Atiemwen ulazi

62′ Ademi puca, Gorodov hvata

58′ Berg zabija, ali iz zaleđa Var je pregledavao i potvrdio, nema pogotka

55′ Opasan napad Rusa, Livaković spašava

53′ Oršić je izveo slobodnjak, Gorodov brani dvaput, korner. Goooool Petkoviiiić 2:1

50′ Kontra Dinama, ali bez realizacije. Oršić je loše dodao loptu i Krasnodar je spriječio pogodak

46′ Počelo je drugo poluvrijeme, Wanderson umjesto Sulejmanova

45’+1 Petkovićeva krasna akcija, Ademi puca, Gorodov brani, korner, kraj prvog poluvremena

45′ Korner za Dinamo, Ademi pokraj gola

42′ Puno nesporazume u Dinamovoj obrani, Rusi nisu iskoristili, korner, nema opasnosti….

36′ Korner za Dinamo, nema opasnosti za Ruse

34′ Korner za Krasnodar, nema opasnosti

28′ Gvardiol je spustio loptu Bergu koji je zakucao u mrežu, 1:1 Krasan poklon Rusima

25′ Ademi je izbio pred Gorodova koji skida udarac iz neposredne blizine, korner, nema opasnosti

23′ Krasnodar je sada prešao na Dinamovu polovicu, ali bez konkretne akcije

21′ Ukupno domaći su jednom uputili loptu prema Dinamovom golu, Dinamo je pucao 6 puta na gol domaćih

15′ 1:0 gooool, Petkoviiić

13′ Ubačaj Petkovića u ruke Gorodovu. Majer u sljedećem napadu puca preko domaćeg gola

9′ Dinamo dobro stoji na terenu, za sad bez ozbiljnijih akcija

2′ Korner za Dinamo, lopta dolazi do Ivanušeca koji puca ali završava pokraj gola, obila se od Lauritsena

1′ Počela je utakmica…..