Šok i na Poljudu, Lokomotiva srušila Hajduk

Dogodilo se novo veliko iznenađenje u 18. kolu HT Prve lige. Lokomotiva je slavila kod Hajduka s 1:0 što je premijerna pobjeda njihovog trenera Jerka Leke.

Šok se na Poljudu dogodio već u četvrtoj minuti kada je Petrak zatresao domaću mrežu. Na početku je Hajduk izgledao vrlo blijedo te su gosti bez problema čuvali prednost.

U prvom poluvremenu Splićani nisu napravili ništa posebno, ali su odmah na startu drugog dijela imali sjajnu priliku za izjednačenje. No, Caktaš, kao i ranije protiv Šibenika, nije realizirao jedanaesterac za 1:1.

Do kraja ogleda svaka je momčad po jednom pogodila okvir vrata, a Splićani nisu uspjeli kreirati pravi pritisak i nadoknaditi pogodak minusa.

Lokomotiva je tek trećom pobjedom u sezoni napustila dno ljestvice. U nastavku sezone je Lokomotiva prije Hajduka izgubila obje utakmice uz razliku pogodaka 0:7.

Hajduk je upisao drugi poraz u nizu te je ostao na šestom mjestu ljestvice, piše HNTV.

HT Prva liga, 18. kolo: Hajduk – Lokomotiva 0:1 (Petrak 4.)

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

Povijesna pobjeda Šibenika: Sahiti i Jurić razbili su Dinamo

VIDEO Mamić nakon poraza spomenuo “tankiranje”: Ne vjerujem da je to ovdje bio slučaj