2.6 C
Naslovnica Sport Srbijanke nakon poraza od Hrvatica ipak idu doma, Mađarice im nisu pomogle

Srbijanke nakon poraza od Hrvatica ipak idu doma, Mađarice im nisu pomogle

Srbijanke su nakon poraza od Hrvatske (24:25) navijale za Mađarsku koja je vodila poslije prvog poluvremena, ali je dopustila preokret u nastavku i poraz od 28:24 (13:15).

Interesantno, Nizozemska će usprkos dva neuspjeha u prva dva kola prenijeti dalje 2 boda. Mađarska neće imati nijedan, a Hrvatska dalje ide s maksimalna 4.

Mađarska je izvrsno otvorila utakmicu i lakim golovima u kontrama je stekla vodstvo od tri i četiri gola razlike.

Međutim, u nastavku je dopustila preokret, ali se mora priznati da je Nizozemska odigrala kao u transu i potpuno zaustavila napad protivnica, piše B92.

Mađarska je postigla samo jedan gol u posljednjih 10 minuta i ostala je “kratkih rukava”.