17.8 C
Naslovnica Sport Iz minute u minutu, Europska liga: Dinamo je Moskvi zaradio drugi bod

Iz minute u minutu, Europska liga: Dinamo je Moskvi zaradio drugi bod

Nakon remija s Feyenoordom u Zagrebu, Dinamo je večeras zaradio još jedan bod u Moskvi kod CSKA, koji je u prvom kolu remizirao s Wolfsbergerom u Austriji.

Mamić se odlučio za startnih 4-4-2, Gvardiol je bio na lijevom beku, a napad Petković – Oršić. Na poluvrijeme se otišlo bez pogodaka, a tako je ostalo i do kraja utakmice.

——————————————————————————————————————————–
CSKA-Dinamo (18:55)

CSKA: Akinfejev – Mario Fernandes, Divejev, Magnusson, Zajnudinov – Maradišvili, Obljakov – Ejuke, Vlašić, Kučajev – Čalov

Dinamo: Livaković- Stojanović, Lauritsen, Perić, Gvardiol – Majer, Ademi, Franjić, Ivanušec – Petković, Oršić

—————————————————————————————————————————–

CSKA-Dinamo 0:0

90+5′ Kraj, 0:0

90+3′ Moharrami umjesto Oršića

90+1′ Jakiću žuti, zaustavio Vlašića

90′ Igra se 4 minute nadoknade

89′ Vlašić puca preko gola

86′ Sigurdsson puca, Livaković brani

84′ Bistrović umjesto Fernandesa

81′ Kastrati umjesto Perića

80′ Obljakov van Džagojev ulazi, Ahmetov umjesto Kučajeva

79′ Korner za Dinamo. Oršić na prvu vratnicu, ponovo dolazi do Oršića i nema opasnosti

76′ Vlašić neopasno puca, Livaković brani

74′ Čalov van, Gaich ulazi, Ejuke van Sigurdsson ulazi

73′ Prekršaj za CSKA blizu Dinamovog šesnaesterca

71′ Korner za Dinamo, očišćeno

70′ Odapeo je Gvardiol, od bloka malo preko gola CSKA

67′ Korner za CSKA, očišćeno

66′ Petković van, Gavranović ulazi, umjesto Ivanušeca ulazi Jakić

61′ Petkoviću žuti, inače dobio je podosta batina od Rusa

60′ Ejuke puca daleko od Livakovićevog gola

58′ Čalov puca, Livaković brani

56′ Maradišvili pokraj gola

55′ Majer izveo korner, Lauritsen glavom pokraj gola

54′ Maradišvili puca, Livaković lagano brani

48′ Magnusson iz daljine nebu pod oblake

47′ Vlašić je bombardirao Livakovića, koji je spreman

46′ Dobra akcija Dinama, Ademi lijepo ostavlja Ivanušecu koji traljavo puca preko gola

46′ Počelo je drugo poluvrijeme

45′ Kraj prvog poluvremena

42′ Opet je ispala Dinamova obrana, Vlašić je pucao malo pokraj Livakovićevog gola

38′ Ejuke puca, Livaković brani

34′ Čalov puca, od bloka u korner, nakon izvođenja kornera Dinamo čisti situaciju

32′ Majer puca iznad gola CSKA

29′ Suđen faul na Vlašiću, iako ga baš i nije bio, zapeo je za Perićevu nogu. Vlašić je pucao nisko u lijevu stranu, ali Livaković je spreman

26′ Lijepa akcija Dinama, ali je Petkoviću pobjegla lopta u šesnaestercu domaćih

25′ Vlašić je namjestio udarac Ejukeu, ali ovaj puca pokraj Livakovićevog gola

23′ Opet je ispala Dinamova obrana, ali se Obljakov nije snašao na proigravanje Čalova petom

21′ Dinamo pokušava organizirati opasniju akciju

17′ Dobar udarac Oršića s vrha šesnaesterca, Akinfejev čupa iz donjeg desnog kuta

15′ Opasno je priprijetio CSKA, Ejuke se prošetao kroz Dinamovu obranu i pucao pokraj gola

10′ Pokušaj Čalova preko Livakovićevog gola

8′ Dinamo pritišće domaćine

2′ Lijepa akcija Majera i Oršića, Oršić nije dobro primio loptu

1′ počela je utakmica